Specialistai į visus Jūsų klausimus atsakys ir padės NEMOKAMAI!

 • Nežinote kaip tinkamai pasirinkti langus?
 • Šilumos perdavimo koeficientai, garso izoliacijos rodikliai, šviesos pralaidumo rodikliai Jums yra nesuprantami ?
 • Norite geriausio durų ar vartų varianto, kuris užtikrintų maksimalų saugumą ?
 • Norite turėti kokybiškas ir modernias žaliuzes ar roletus tinkančius prie asmeninio interjero ?
 • Ir daugelis kitų klausimų…

Gaminių angų matavimas – tai sudėtingas ir kruopštus darbas, kuris reikalauja techninių ir statybinių žinių, specialios įrangos, tam tikros kvalifikacijos, todėl rekomenduojama šį darbą patikėti mūsų įmonės ekolangai specialistams.  Mūsų patyre techniniai specialistai nemokamai atvyks pas Jus, išmatuos langus, įvertins montavimo sudėtingumą ir suteiks konsultaciją dėl specifinių naujų langų ar durų techninių reikalavimų, bei pasiūlys optimalų Jums pritaikytą sprendimą. Taip pat atlikti matavimai leis tinkamai atlikti šio gaminio projektą bei pateikti tikslią kainą.

Mūsų centrinė būstinė randasi – Savanoriu pr. 298 Kaune, 1x1.trans Paslaugos langų montavimas, remontas, apdaila, stiklinimastačiau veiklą vykdome visoje LIETUVOJE.  Mūsų paslaugomis naudojasi žmonės, bei įmonės iš visos Lietuvos. Mes efektyviai planuojame visus darbus, kas leidžia greitai ir kokybiškai aptarnauti mūsų klientus įvairiose Lietuvos kampeliuose

Langų montavimas mūsų stiprioji pusė – tai patyre profesionalūs montuotojai, dirbame bemaž su visais didžiausiais Lietuvos gamintojais, pagal subrangos montavimo sutartis. Montuodami naudojame sertifikuotas Europoje medžiagas, darbai atliekami pagal Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos parengtas “Langų, durų ir jų konstrukcijų montavimas“ taisykles ST 2491109.01.2008.

Sumontavus naujus langus ar duris, tarp lango ir sienos lieka  sandarinimo putos, kurios yra akivaizdžiai matomos. Joms pilnai išsiplėtus ir tinkamai išdžiuvus, galima  daryti dalinę angokraščių apdailą. Tokią apdailą galima atlikti naudojant plastikines apdailinęs juosteles.

Šią paslaugą rekomenduojame atlikti, kai pakeitus senus gaminius naujais, apdaila pažeidžiama labai nedaug, o greitu laisku planuojamas kapitalinis patalpų remontas. Dalinė apdaila gali būti atliekama iš išorės  ir patalpų vidaus. Tai įgyvendinti naudojama angokraščių apklijavimas specialia plastikine apdailos juosta.

Keičiant senus langus naujais, bei neplanuojant papildomai daryti patalpų remonto, mes visiems klientams rekomenduojame rinktis pilną statybinę angokraščių apdailą. Tai atlikti galima  ne anksčiau kaip kitą dieną po gaminių sumontavimo, nes tik tada būna pilnai išdžiuvusios langų sandarinimo putos ir langas mechaniškai tampa tvirtas.

Patalpų apdaila, angų tipas, sienų konstrukcija nulemia skirtingus statybinės apdailos technologijos. Vykdant standartinę langų angokraščių apdailą atliekami šie darbai: tinkavimas, gruntavimas, dažymas balta spalva. Esant poreikiui apdaila gali būti vykdoma naudojant gipskartonio plokštes.

Balkonų stiklinimas plastiku tai technologinis sprendimas, kai naudojami standartiniai, kokybiški plastikiniai langai, kurie specialia įranga tarpusavyje yra jungiami kokybiškomis kampinėmis jungtimis. Ši technologija leidžia įstiklinti įvairių formų, tame tarpe ir  apvalius ar visiškai nestandartinius balkonus. Stiklinant balkoną galima rinktis spalvotus plastikinius profilius, kurie pagyvins Jūsų interjerą,  reikiamą varsčių skaičių, tai smarkiai įtakoją  bendrą balkono įstiklinimo kainą, norimą atsidarymo kryptį (į kurią pusę atidarymas, koks atvertimo kampas ir funkcijos), taip pat esant poreikiui galima montuoti įvairių tipų orlaides. Jei balkonas yra apšiltinamas iš vidaus, tada būtina tai įvertinti atliekant balkonų stiklinimą, matavimo darbus. Stiklinant pirmuose aukštuose esančius nesaugius balkonus, galima papildomai rinktis prieš įsilaužiminius apkaustus, bei rakinamas rankenėles, kurios padidins Jūsų busto saugumą

Pučia per langus vėjas, jaučiate langų nesandarumą, sunkiai varstosi langai, uždarant stringa, reikalinga papildoma jėga uždaryti langą, neužsidaro ar nepilnai uždaro Jūsų langas, lango rankenėlė sunkiai juda, bei girdisi nemalonus traškesiai uždarant langą? Tad reikalinga mūsų pagalba. Mes atliekame:

 • lango reguliavimas, tarpinių keitimas
 • plokštelių sutepimas
 • prispaudimo atstatymas
 • drenažo angų patikrinimas
 • sunkiau vaikštančių dalių perrinkimas
 • ir kitus remonto bei reguliavimo darbus

Tai mūsų teikiamas nemokamas garantinis aptarnavimas. Iškilus gaminio defektui ar gedimui visada kreipkitės į mūsų Ekolangai specialistus. Garantinio aptarnavimo laikotarpiu mes nemokamai išspręsime susidariusią problemą, o jei jūsų garantinis aptarnavimas pasibaigęs, pasiūlysime kokybišką ir nebrangų pogarantinės priežiūros, remonto pasiūlymą.

Jei kamuoja tam tikri gedimai, o garantinis laikotarpis yra pasibaigęs ir nežinote ką daryti,  mes visada Jums padėsime greitai, kokybiškai bei už optimalią kainą sutvarkyti gedimus.